Harry Potter 7

Rodina Grangerových je kompletní!

9. září 2009 v 18:52 | _Mia_
Do filmu Harry Potter a Relikvie smrti byl nejnověji obsazený britský herec Ian Kelly. Zahraje se mudlovského zubaře a Hermionina otce, pana Grangera. Ian se ve filmu objeví po boku herečky Michelle Fairley, která si zahraje jeho filmovou manželku. Neoficiální informace hovoří o tom, že je ve fulmu uvidíme ve scéně, kdy Hermiona před odchodem do Doupěte upraví svým rodičům paměť. Filmová rodinka Grangerových je tedy konečně kompletně obsazená.

Malby v Lenčině pokoji

9. září 2009 v 17:00 | _Mia_
Tyto malůvky bude mít Lenka v sedmém déle v pokoji. Mno :D

Víme kdy se Ron s Hermionou políbí?

31. srpna 2009 v 9:17 | _Mia_
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. nejnovější pronikly na světlo světa podrobnější informace!
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Musíme vás také upozornit, že pokud je tato informace skutečně pravdivá, tak jde o celkem velký SPOILER, který prozrazuje celkem zajímavou část posledního filmu. Přizpůsobte tomu svoji zvědavost

! POZOR SPOILER!Dobbyho hrob?!

26. srpna 2009 v 18:18 | _Mia_
Tuhle fotku mám na vlešce už čtyří dny a konečně ji tady dám! sobbyho hrob. Ovšem se neví jestli je to pravý!!!!
imagebam.com

Relikvie se rozdělí před tím, než se trio dostane do sídla Malfoyů

21. srpna 2009 v 8:20 | _Mia_
Herdman řekl, že aktuální plán je rozdělit Relikvie smrti hned po té, co trio chytnou lapkové a před tím, než je odvedou do sídla Malfoyů.

hp-daily.blog.cz/

HP7# Nové fotky z natáčení

12. srpna 2009 v 10:38 | _Mia_

 
 

Reklama