Others Evanna

Evanna with fans

3. září 2009 v 19:25 | _Mia_

Interview with Evanna

30. srpna 2009 v 11:22 | _Mia_
Omluvte některou nesouvislost, ale něco jsem prostě nedokázala pochopit a ani slovník nepomohl
Jak se cítíte, když je vaše role "crazy"?
Upřímně řečeno, nemyslím si, že Lenka je tak "crazy", jak se může zdát. Jen nechce měnit sama sebe. Je to prostě tak, jak vyrůstala,a a je s tím spokojena, a někteří další lidé najdou trochu nepohodlné, aby se tak liší od ostatních. Myslím, že "šílené" chcete změnit, a sami se necítí pohodlně s tím, co jste.

Pokud někdo bere rychle podívat na váš životopis pochopí, že hrajete jen role pro "Harry Potter". Jaké je vaše budoucí podnikání?
Ano, mám role jen ve filmu Harry Potter, protože se mi líbily jeho knihy, a vždycky jsem chtěla být herečkou. Šla jsem k herectví, ale já bych nešla na konkurzu, pokud by se mi nelíbil příběh knihy. Proto jsem přesvědčena, že Harry Potter je sen,který se stal skutečností pro mě, ale také mi otevřel mnoho dveří. Spolupracuje s programem a pochopila jsem, že naše pověst rostla. Většina aktérů musí tvrdě pracovat na dosažení tohoto bodu a já se cítím velmi šťastná, že se mohli dostat o skok a kde jsem teď. Chodit do školy a hrát a "Harry Potter" můj čas byl příliš omezený na něco speciálního. Ale právě absolvoval a skončil a Harry Potter filmy Doufám, že dostanu návrhy a samozřejmě jako herečka.

Myslíte si, že vaše postavy ve filmu by mohl být jiné, než knihy?
Myslím, že to je záležitost scénáře, ale já osobně ráda jdu s knihou. Dokonce i když jsem při konkurzu, podváděla jsem velmi věrná knize. A kdykoliv jsem cítila, že nemůže platit něco ve filmu, režisér to ukončil.

Happy´B Day Evanna Lynch

16. srpna 2009 v 11:23 | _Mia_
Dneska má Evanna Lynch své 18. narozeniny. včera jsem si to celý den říkala, ale stejně jsem na to málem zapoměla :-)
Tady menší výtvor k narozkám :-)
Happy 'B Day :-)
 
 

Reklama